Domů / Inzerce / Krásná hliníková kola jsou chloubou každého motoristy. Pořiďte si nová na další sezónu

Krásná hliníková kola jsou chloubou každého motoristy. Pořiďte si nová na další sezónu

Správně zvolená alu kola dokážou zvýraznit vzhled automobilu a posunout ho na novou úroveň. S obyčejnými plechovými koly příliš parády neuděláte. Hliník navíc nabízí dobrou životnost a příjemné jízdní vlastnosti při spojení s kvalitními pneumatikami. Jak a kde vybrat nová kola a další příslušenství? To se dozvíte v tomto článku.

Alu kola na automobily všech značek

S každou letní sezónou přichází ideální příležitost pro nazutí letních kol. Neplatí to jenom pro pneumatiky, ale řada majitelů automobilů sází i na kvalitní kola v podobě hliníkové varianty. Rozdíl je patrný na první pohled ve skvělém designu a příjemném zpracování. Široká nabídka umožňuje vybrat si přesně taková alu kola, která dokonale padnou zrovna k vašemu vozu. Na internetovém obchodě si jednoduše zvolíte značku svého automobilu a následně vybíráte. Široký sortiment najdete například v rámci hliníkových kol na vozy Volkswagen. Pozadu ale nezůstávají ani jiné značky.

Kvalita, která vydrží

A proč si vlastně pořídit hliníková kola? Není to jenom o stylovém vzhledu, který oživí celý automobil. Je to také o tom, že získáte lepší jízdní vlastnosti. Stará a opotřebovaná kola mohou vysílat vibrace do volantu a značně snižují komfort z jízdy. Právě v takovém případě přichází vhodná chvíle na pořízení nových hliníkových kol. Výhodou je navíc fakt, že jakmile vás omrzí, můžete je prodat a pořídit si nová v jiném vzhledu. Používat se dají samozřejmě celoročně, ale o kousek vhodnější jsou pro letní sezónu, kdy navíc více vyniknou.

Široký výběr příslušenství

Kromě samotných kol si můžete zvlášť zakoupit i podstatné příslušenství, jako jsou šrouby na kola, vymezovací kroužky pro stabilní upevnění, měřiče tlaku v pneumatice TPMS a podobně. A když už budete v tom, co si takhle rovnou nekoupit nové pneumatiky a využít toho, že vám je mohou hned navléct na nově vybraná hliníková kola? Ušetříte si tím starosti a jistě i finance. Nákup nového příslušenství pro automobil ještě nebyl jednodušší a nejtěžší na celé věci bude výběr jednoho konkrétního modelu kol, protože všechny vypadají opravdu skvěle.

Možnost osobního vyzvednutí a prohlédnutí jednotlivých typů kol

A víte, co je na tom všem nejlepší? Jsme v moderní době internetu, takže není nic překvapivého, že můžete vybírat až z téměř 10 000 modelů alu kol z pohodlí domova. Pokud se budete chtít na vlastní oči přesvědčit, jak vlastně vypadají, stačí navštívit prodejnu www.alukola-obchod.cz v Hradci Králové, kterou provozuje výhradní dovozce alu kol Racing Line CZ s.r.o. Tam si můžete svou objednávku i přímo vyzvednout a ušetřit na poštovném. Ke kolům navíc obdržíte montážní příslušenství zdarma, takže stačí jenom navléknout pneumatiky a nasadit na motorového mazlíka. Ale pozor, jakmile si jednou pořídíte hliníková kola, už se nebudete chtít vrátit k plechovým.

O admin