Domů / Inzerce / Přeměňte se na femme fatale
Přeměňte se na femme fatale

Přeměňte se na femme fatale

Závidíte ženám, které upoutají pozornost mužů, jen co v kročí do místnosti? Uvědomujete si, že jsou krásné prazvláštním způsobem, jako kdyby poznali nějaké tajné kouzlo? Chtěli by stě vědět, za co vděčí svému šarmu? Zajímá vás, jak to dělají, že na muži působí jako neodolatelní magnet?

Prozradím vám to. Možná pro vás bude překvapivé, jak velmi banální má odpověď bude. Banální za to naprosto zásadní. Jste připraveni? Neznají žádné speciální kouzlo ani denně nepijí čarovné nápoje, jsou jednoduše šťastné samy se sebou. To je ta kouzelná charisma, která působí magneticky na všechny v okolí femme fatale. Je to zkrátka žena, která si je vědoma svých kvalit, je spokojná sama se sebou a neřeší, co si o ní myslí okolí. Protože je takhle spokojena a spočívá ve svém středu, vysílá tuhle energii i do svého okolí a protože je to energie příjemná, hodně lidi se k ní cítí přitahováno. Často je to jenom proto, že se s ní samy cítí příjemně, jelikož cítí, že je neposuzuje, nehodnotí a můžou se v její společnosti uvolnit.

Myslíte si, že se takhle může cítit jenom žena, která splňuje společností vymyšleny módní kriteria  a konvence. Že se takhle může cítit jenom žena, která nemá ani jedno kilo navíc, celulitidu nebo vrásky? Že je to jenom pro ženu, která má dokonalou pleť, krásnou tvář a husté vlasy? Samy víte, že to není pravda. Samy víte, že ve vašem okolí je minimálně jedna žena, která ani zdaleka nesplňuje kritéria krásy, navzdory tomu je to femme fatale v plní síle, vždy obklopena pozitivní energií a zaslouženou pozornosti mužů. Možná, že si to jenom nechcete přiznat, to, že vaše spokojenost není závislá na ničem jiném než na vás samých. Protože jen vy sami jste jedinou opravdovou příčinou vaší nespokojenosti rovněž jako stě příčinou své spokojenosti.

 

 

O admin