Domů / Nezařazené / Schumi oslavil svou padesátku! Jak je na tom legenda?
Schumi oslavil svou padesátku! Jak je na tom legenda?

Schumi oslavil svou padesátku! Jak je na tom legenda?

Michael Schumacher je pojem, jakému nebude rovno. Před několika dny oslavil své padesáté narozeniny a co je důležité vzhledem k jeho zdravotnímu stavu je oslavil se ctí!

Dárek pro Schumiho

Dárkem pro oslavence je také nová aplikace od nadace Keep Fighting, která připravila speciální virtuální muzeum věnované právě Michaelovi a jeho sportovním úspěchům.

„Michael může být pyšný na to, čeho dosáhl, a my také! To je důvod, proč vzpomínáme na jeho úspěchy s výstavou Michael Schumacher Private Collection v Kolíně nad Rýnem, zveřejněním vzpomínek na sociálních sítích a pokračováním v jeho charitativní činnosti prostřednictvím Nadace Keep Fighting. Chceme vzpomínat a oslavovat jeho vítězství, rekordy a radost.“

Bojovník co se nevzdává

„Můžete si být jistí, že je v nejlepších rukou a že děláme vše, co je v lidských silách, abychom mu pomohli. Mějte prosím pochopení, že se řídíme Michaelovým přáním a zachováváme tak citlivou záležitost, jakou je zdravotní stav, v soukromí – jako tomu bylo vždy. Zároveň vám velmi děkujeme za Vaše přátelství a přejeme Vám zdraví a štěstí v roce 2019.“ Těmito slovy připomněla jezdcovo velké výročí jeho rodina na sociálních sítích.

My tedy držíme Schumimu pěsti, aby dále bojoval a jeho zdravotní stav byl čím dál tím lepší a aby se mu podařilo dosáhnout všech cílů, které si pro rok 2019 stanovil. Víme totiž, že tak velký bojovník jich má jistě celou spoustu a jejich překonávání je pro něj velice důležité!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Makawiel