Domů / Zajímavosti / Milujete kosmetiku bez morálních přešlapů? Víme, na jaké značky se zaměřit

Milujete kosmetiku bez morálních přešlapů? Víme, na jaké značky se zaměřit

V kosmetickém byznysu se točí tak velké peníze, že si to ani nedokážeme představit. Mnoho mezinárodních firem zajímají pouze zisky, a to za jakoukoliv cenu. Nechcete se podílet na tomto nemorálním přístupu? Pak podpořte české lokální producenty. Kde nalézt jejich výrobky?

Udělejte něco dobrého

V posledních letech si naštěstí stále větší množství lidí uvědomuje, jak nechutný může kosmetický byznys být. Z toho důvodu začínají tito jedinci vyhledávat rozumnější alternativy ke klasickým produktům.

Ohromný výběr zodpovědné biokosmetiky najdete třeba v populárním vsetínském obchůdku Ekokočka. Ten odebírá zboží jedině od místních producentů, kteří se zaměřují na malosériovou výrobu. Díky tomu se nebudete podílet na znečišťování planety, animálních testech a dalších nespravedlnostech.

Kosmetika v obchůdku Ekokočka přitom obsahuje jen byliny, přírodní esence a kvalitní oleje. Nenajdete v ní plnidla, umělá barviva, éčka a chemické látky, jejichž název zní jako zaklínadlo z Harryho Pottera.

Tyto vlastnosti vám garantuje sama majitelka, která všechny položky pečlivě zkoumá a sama testuje. Přesně proto moc ráda poradí všem, kdo hledají opravdu kvalitní, šetrnou a účinnou kosmetiku. To platí i v případě, kdy vás trápí vyloženě specifické potíže (například suchá odlupující se pleť).

Co vše v obchůdku najdete?

Jaké všechny položky si vlastně můžete pořídit? Seznam je opravdu úctyhodný – krémy, mastičky, olejíčky, tělová mléka, barvy na vlasy, deodoranty, parfémy, vonné svíčky, mýdla, doplňky stravy, štětce a desítky dalších produktů.

Nejlepší bude, když se podíváte na webové stránky pod výše vloženým odkazem. Ihned získáte mnohem jasnější představu o tom, jaké položky na vás čekají v regálech (klidně si je můžete objednat i online).

O admin