Domů / Autosalony / Škoda servis Praha
Škoda servis Praha

Škoda servis Praha

Vozidel značky Škoda jezdí po českých silnicích zdaleka nejvíce a je tomu tak odjakživa. Proto se společnost Autotrio Praha, s.r.o., působící na trhu již od roku 1995, zaměřuje právě na tuto značku. Nejprve jsme prováděli pouze škoda servis Praha a o rok později pokračovali i s prodejem nových automobilů.

Naše firma se zaměřuje na kvalitu v oblasti prodeje, ale i servisních služeb v dodání náhradních dílů a příslušenství. Autotrio Praha je partnerem pro Vaše auto Škoda za každých okolností. Co zahrnuje kompletní servisní péče? Například kompletní záruční i pozáruční servis za využití moderních technologií, dále špičkové ruční mytí vozů, jednání s pojišťovnou při vyřizování pojistných událostí, půjčovnu náhradních vozidel, zabezpečení vozu proti odcizení a další.

Škoda servis Praha

Prodáváme nové vozy, u kterých zajistíme nejvýhodnější financování na trhu bez zbytečného navýšení. Nabízíme ale i ojeté vozy Škoda, kde poskytneme také záruku na skryté vady. Ať už sháníte nové auto Škoda, či potřebujete klasický Škoda servis, Autotrio Vám poradí, jak na to.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo