Domů / Autosalony / Škoda servis Praha
Škoda servis Praha

Škoda servis Praha

Vozidel značky Škoda jezdí po českých silnicích zdaleka nejvíce a je tomu tak odjakživa. Proto se společnost Autotrio Praha, s.r.o., působící na trhu již od roku 1995, zaměřuje právě na tuto značku. Nejprve jsme prováděli pouze škoda servis Praha a o rok později pokračovali i s prodejem nových automobilů.

Naše firma se zaměřuje na kvalitu v oblasti prodeje, ale i servisních služeb v dodání náhradních dílů a příslušenství. Autotrio Praha je partnerem pro Vaše auto Škoda za každých okolností. Co zahrnuje kompletní servisní péče? Například kompletní záruční i pozáruční servis za využití moderních technologií, dále špičkové ruční mytí vozů, jednání s pojišťovnou při vyřizování pojistných událostí, půjčovnu náhradních vozidel, zabezpečení vozu proti odcizení a další.

Škoda servis Praha

Prodáváme nové vozy, u kterých zajistíme nejvýhodnější financování na trhu bez zbytečného navýšení. Nabízíme ale i ojeté vozy Škoda, kde poskytneme také záruku na skryté vady. Ať už sháníte nové auto Škoda, či potřebujete klasický Škoda servis, Autotrio Vám poradí, jak na to.

O admin