Domů / Nezařazené / Test podvozku pro všechny typy vozidel
Test podvozku pro všechny typy vozidel

Test podvozku pro všechny typy vozidel

Test tlumičů Praha, test brzdových kotoučů, test sbíhavosti kol, ale i test brzd jako takový, to jsou všechno činnosti, které v sobě zahrnuje právě test podvozku. Test podvozku je v pneuservisu Praha 10 prováděn jak na malých autem, tak na autech velkých či nákladních, takže každý zákazník si zde opravdu přijde na své. Jakmile je test podvozku hotový, tak si jistě i vy můžete být jisti, že výsledky testu podvozku vám přijdou i s návrhem případné opravy, a až následně po tom jsou jednotlivé úkony prováděny.

Mám v pořádku sbíhavost kol?

Díky dobře seřízení sbíhavosti kol se i vám bude nadále dobře jezdit. Je třeba mít na paměti, že sbíhavost kol je jedním z nejdůležitějších parametrů, které souvisejí s naším vozidlem, a proto jistě důležité, abyste i vy věděli, jestli právě ta vaše sbíhavost kol je v pořádku. Seřízení sbíhavosti kol určuje to, jaká bude celková jízda našeho vozidla, a pokud i my chceme, aby stála za to a aby byla v pořádku, tak jistě takovou věc, jako je právě seřízení sbíhavosti kol nesmíme podcenit. Jakmile sbíhavost kol není v pořádku, tak pociťujete právě to, že kola nesvírají s vozovkou pravý úhel, a to samozřejmě ovlivňuje sbíhavost kol samotnou, ale i jízdu jako takovou.

Detailní diagnostika podvozku, a to právě díky metodě 3D geometrie

Diagnostika našeho podvozku je nedílnou součástí péče o naše vozidlo, a pokud to i my uděláme dobře a nepodceníme to, tak je jistě velice důležité, abychom se mohli spolehnout právě na svého dodavatele. Laserová geometrie přichází na řadu v případě, kdy pociťujeme, že naše kola takzvaně nespolupracují, a že se jedna pneumatika opotřebovává více než ta druhá, a pokud to tak nechcete nechat ani vy, tak je jistě potřeba, abyste právě laserovou geometrii Praha využili právě tam, kde ji umí provézt co možná nejlépe.

O admin