Domů / Inzerce / Vybíráme autobazar
Vybíráme autobazar

Vybíráme autobazar

Koupit si nové auto má své záruky, ale také je mnohem dražší, rychle ztrácí na hodnotě a možná jsou i další důvody, proč upřednostňujete ojeté vozidlo. V tom případě si však dejte dobrý pozor na to, jakého prodejce zvolíte. V opačném případě zjistíte, že nákup v autobazaru zase tak výhodný není.

Výběr autobazaru

Ojetý automobil můžete koupit nejen přes autobazar, ale i od soukromého prodejce. Ovšem v tomto případě nevíte, na koho natrefíte, a rizika jsou zde větší. Obecně se soukromí inzerenti jeví méně důvěryhodní, i když samozřejmě tomu tak být nemusí.

Chcete raději koupit vůz v bazaru? Asi sami víte, že jde o risk a velmi důležitý je pečlivý výběr. Na druhou stranu zde si snadněji prodejce prověříte, zvlášť pokud je na trhu známý a působí na něm delší dobu. Zjistěte si proto co nejvíce informací – dobu působnosti, historii, reference. Je vhodné vybírat podnik garantující původ automobilu, počet kilometrů atd. Nejlepší je, když vám umožní prodejce prohlídku auta nezávislým odborníkem (ideálně na zdviži) a také testovací jízda mnohé napoví.

A samozřejmě je rovněž podstatné, aby podnik vyhověl vašim nárokům. Ne každý vám například nabídne prodej dodávek, a když ano, výběr je třeba omezený.

Tip na autobazar

Hledáte spolehlivý bazar užitkových vozů, obraťte se na společnost AC Dodávky nabízející své služby na internetovém portálu Vanscentre.com. Z jejích předností si uveďme 11 let působení na trhu, cca 15 000 prodaných vozů, spolupráce s největšími autobazary v Evropě, profesionální třicetičlenný tým atd.

Vozidla jsou obvykle od stálých dodavatelů, z předčasně ukončených leasingových smluv, mezinárodních aukcí nebo ukončených operativních leasingů. Právě díky tomu je zaručena kvalita prodávaných aut.

Vybírejte autobazar tak, abyste se v něm nemuseli bát koupit automobil.

O Angelo