Domů / Nezařazené / Vozy Dacia
Vozy Dacia

Vozy Dacia

Historie společnosti Dacia je poměrně dlouhá a bohatá. Automobilka byla založena v roce 1966 za pomoci společnosti Renault. Od té doby vyšlo z výrobních hal nespočet kvalitních automobilů, které brázdi silnice po celém světě.

Hlavních rysů, jakými oplývají vozy Dacia, je hned několik. Především se jedná o velkorysost, tou jsou automobily Dacia známé. Nabízejí totiž skvělý poměr mezi cenou a prostorem. Dalšími rysy, jaké lze na svém voze Dacia ocenit, je jeho spolehlivost. Díky široké síti partnerů se vám nabízí osvědčená řešení a nejnovější technologie. Samozřejmostí je dlouhá záruka po dobu tří let nebo najetí 100 000 km.

Jako poslední třešničku na dortu si pro vás značka Dacia ponechala jednoduchost. V dnešní době jsou automobily plné multifunkčních zařízení, které jsou dost složité na ovládání a mnohdy vám neporadí ani tisíci stránkové výrobní manuály. Taková starost u vozů Dacia padá. Jsou totiž navrhované tak, aby byly uživatelsky jednoduché a snadno se udržovali. Pokud si tedy vybíráte nový vůz a chcete si vybrat chytře, skvělou volbou jsou vozy Dacia. Nabízí komplexní řešení, odlišný přístup a kvalitní vozy za rozumné peníze. Takové vlastnosti těžko narazíte jinde.

Vozy Dacia

Jak již bylo řečeno, Dacia oplývá širokou sítí partnerů a služeb. Jedním z osvědčených a zákazníky prověřených partnerů, je i Dacia Praha, která nabízí profesionální služby v oblasti prodeje nových vozů značky Dacia. Jelikož se jedná o profesionály ve svém oboru, nabízí plno bonusových služeb pro váš vůz. Jednou ze služeb, které nabízí, je odborné poradenství při výběru nového vozu. Odborníci vám poradí při výběru vozu, zohlední vaše požadavky, cenový strop a možnosti, které máte. Stačí vám standardní vybavení nebo si chcete připlatit a získat bonusové vybavení, tak na to vám kvalifikování odborníci odpoví a na spoustu dalších otázek, které potřebujete vědět. Vyhnete se tak zbytečnému stresu při výběru vozu a získáte vůz, který vyhovuje přesně vašim potřebám a požadavkům. Mnoho lidí nemá s touto značkou dosud žádné zkušenosti, takoví uživatelé budou příjemně překvapeni všemi možnostmi, jaké přináší nejen vozy, ale i jejich prodejci.

Vozy Dacia

Odborníky z Dacia Praha oceníte i při řešení problémů a krizových situací. Rozbil se vám vůz a potřebujete autorizovaný servis s kvalitními službami, obraťte se na odborníky z Dacia Praha. Vaše auto dostane kvalitní péči, autorizovaný servis a originální náhradní díly Dacia. Odpadne vám tak kupa dalších starostí a vyřízení reklamace je jednoduché, stejně jako filozofie značky Dacia.

 

Pokud se právě rozhodujete ke koupi nového vozu, rozhodně se podívejte na Dacia Praha. Nabízí kompletní služby a servis kvalitních vozů Dacia za rozumné ceny. S jejich výběrem rozhodně neuděláte chybu a budete na ně vzpomínat, kdykoliv se svým novým vozem Dacia vyjedete z garáže.

O Makawiel