Domů / Inzerce / Autonaklik.cz pomáhá vybrat auto online a za nejlepší cenu
Autonaklik.cz pomáhá vybrat auto online a za nejlepší cenu

Autonaklik.cz pomáhá vybrat auto online a za nejlepší cenu

Dnes je běžné srovnávat ceny produktů a pro spoustu zboží existují přímo srovnávače, které tu zdlouhavou práci udělají za vás. Pro automobily však donedávna žádný podobný nástroj neexistoval. Dokud nepřišel portál Autonaklik.cz, který nabízí mnohem víc výhod než jenom srovnání.Portál Autonaklik.cz v současné době představuje téměř 18 000 vozů od více než 400 dealerů, takže nabídka je opravdu bohatá. Své auto si najde ten, kdo touží po nějakém konkrétním autě, i ten, který vlastně ještě nemá vybraný model. Web obsahuje skladové vozy nové a předváděcí.

Nechte si poradit a najděte auto podle svých představ

Na portálu najdete filtr, do nějž je možné zadat vaše podmínky (cenu, typ karoserie, palivo apod.). Stránka vám pak zobrazí jenom auta naplňující vaše představy. Pokud byste si z nich nevybrali, případně si nebyli jistí, jaký model je lepší, neváhejte kontaktovat odborníky. Specialisté z Autonaklik.cz dokážou individuálně poradit, abyste byli spokojení. Na nákup nového auta tedy nebudete sami.

Autonaklik.cz pomáhá vybrat auto online a za nejlepší cenu

Vyberte si z pohodlí domova a za nejlepší cenu

Autonaklik.cz ušetří spoustu práce. Jestliže jste se už někdy snažili koupit auto přímo od dealera, možná víte, že kolikrát ani nenajdete konečnou cenu na webu, musíte si o ni přímo požádat. To samozřejmě zabere hromadu času. Na portálu Autonaklik.cz ceny uvidíte, a to ty nejlepší. Vyjednává pro vás ceny, které byste jako individuální koncový zákazník sami nedostali.Nedokážete si představit vybírat auto online? 53 % zákazníků pomůže při výběru nového vozu zhlédnutí videa. 71 % zákazníků si navíc dokáže představit, že jim 360° videoprohlídka nahradí zkušební jízdu.

Auto vám klidně dovezou

Komu by chyběla osobní zkušenost, ten se pro auto může vydat sám přímo k dealerovi. Bude hned připravené. Jestli se vám však nechce jezdit na druhý konec republiky (agregátor nabízí vozy od dealerů z celé republiky), nechte si vůz dovézt. Autonaklik.cz vše zařídí a dealer za vás vyřeší i přepis vozidla. Portál vám pomůže také s vyřízením operativního leasingu či úvěru. Asistuje s celým procesem výběru, takže vůbec nevadí, pokud nevíte, jak koupit auto přímo od dealera. S Autonaklik.cz to zvládnete za dobrou cenu.

O admin