Domů / Inzerce / Co je turbodmychadlo

Co je turbodmychadlo

Turbodmychadlo je dmychadlo poháněné výfukovými plyny. Tedy jde o druh turbokompresoru s kompresním poměrem 2. Kompresní poměr je poměr tlaků na výstupu z dmychadla a na vstupu. Výhoda užití turbodmychadla je nárůst výkonu motoru spojený s malým zvětšením hmotnosti. Turbodmychadlo využije nevyužitou energii výfukových plynů.

V automobilovém průmyslu se turbodmychadlo využívá v mnoha typech motorů různých vozů. Zvyšuje výkon auta, proto je oblíbené mezi motoristy. Díky turbodmychadlu se výkon motoru zvyšuje fyzikálními zákony.

Turbodmychadla jsou dostupná pro různé typy vozů, je nutné vybrat typ vozidla, výkon a typ motoru. Výrobou turbodmychadel se zabývá více firem, každá má originální značení druhů a vzhled štítků. Jedná se například o výrobce Mitsubishi, Garrett a mnohá další.

Turbodmychadla je také nutné nechat zkontrolovat odborníkem, získáte tím jistotu bezpečné jízdy. Problémy s turbodmychadlem je možné vysledovat díky hluku, pískotu, či přechodu motoru do tzv. nouzového stavu, kdy připojená diagnostika říká „nedosažena mez tlaku“, příp. „mez tlaku překročena“. Turbo je také možné nechat repasovat.

Jestliže hledáte odborníky na turbodmychadla v Brně a okolí, oslovte s důvěrou naši firmu FlexaMi Auto s.r.o. V naší nabídce najdete turbodmychadla pro auta značky Alfa-RomeoAudiBMWCitroenDaciaFiatFordHondyHyundai a mnoho dalších. Obraťte se na naše pracovníky s Vaším požadavkem a upřesněte, jakou značku auta potřebujete. Jsme spolehliví dodavatelé nejen turbodmychadel, ale také vstřikovačů a čerpadel. Orientujeme se ve všech součástkách a dílech pro automobily, my žijeme auty. Máme k dispozici více než 5000 kusů turbodmychadel, poskytujeme slevy pro stálé zákazníky a pravidelný servis. V naší nabídce najdete také repasovaná turbodmychadla.

Snažíme se vyjít vždy vstříc specifickým požadavkům našich klientů, přesně na míru jejich automobilu. Získají tak jistotu bezpečné jízdy a my spokojené řidiče na našich silnicích.

O admin