Domů / Zajímavosti / Kodiaq Scout bude a co přinese facelift Octavie?
Kodiaq Scout bude a co přinese facelift Octavie?

Kodiaq Scout bude a co přinese facelift Octavie?

Model Kodiaq se na první pohled nemusí zamlouvat každému. Automobil potřebuje trochu času, aby si na něj divák zvyknul, ovšem automobilka prozatím dostává spíše pozitivní ohlasy. Připravuje si pro nás tedy novinku v podobě verze Scout a také facelift Octavie.

Automobilka Škoda slaví s Kodiaqem poměrně velké úspěchy. Podařilo se jí totiž vytvořit automobil, který je velmi ergonomický, praktický a nese si v pravdě svérázný vzhled, který nemusí nadchnout úplně každého. Jak se ovšem zdá, na nové pojetí designu vozů Škoda bychom si měli rychle zvyknout, protože i nové modely budou na tento automobil odkazovat a designéři se snaží dělat vše pro to, aby bylo hned při prvním pohledu na vůz jasné, že se jedná o značku Škoda.Kodiaq Scout bude a co přinese facelift Octavie?

Proto nás tento design bude provázet i u nového Yetiho a také u zcela nového, malého SUV. Co se týče Kodiaqa, tak stále není vyloučeno, že se i do Evropy podívá verze kupé, která bude prodávána na čínském trhu. U Kodiaqu se však zcela určitě můžeme těšit na tři výbavové stupně a objeví se i specifikace Laurin a Klement. Dočkáme se i Sportline a velmi potěší i specifikace Scout.

Pokud se podíváme do budoucnosti, tak v nejbližší době na nás čeká faceliftovaná Octavia. Prozatím se proslýchá, že se bude jednat o poměrně radikální řez, který tento model přiblíží současnému designovému trendu automobilky. Potvrzeny jsou oddělené přední světlomety, a dočkáme se i dalších radikálních změn.Kodiaq Scout bude a co přinese facelift Octavie?

Co se týče interiéru, zde se bude novinka držet při zemi, ovšem se snahou přiblížit se Superbu. U automobilky však prozatím nemůžeme očekávat výrazné změny v oblasti konektivity a digitalizace. I přesto, že současné automobily nabízí prostor pro jejich zavedení, Škoda si prozatím tyto změny drží v záloze.

O Makawiel