Domů / Inzerce / Koupě ojetých vozů bez rizika
Koupě ojetých vozů bez rizika

Koupě ojetých vozů bez rizika

S koupí ojetých vozů je spojeno mnoho mýtů a pověr, kterým stále mnozí lidé věří. Většina v nich má původ v dřívějších dobách, kdy trh s ojetými vozy byl teprve v plenkách a autobazary občas zkoušely na zákazníky nekalé praktiky. Dnešní situace na trhu je však o dost jiná. Kdo podváděl, většinou zkrachoval. Přesto však existuje několik indikátorů, které vám při nákupu ojetého vozu poradí, že jste postupovali správně.

Nabídka autobazaru online

Slušný autobazar se za své vozy nemusí stydět, a proto se s nimi rád pochlubí online. Díky tomu si můžete projít stránky autobazaru ještě před jeho návštěvou a podívat se, jestli vás vozy v jeho nabídce zaujaly. Vyfiltrujete si tím pro vás nezajímavé autobazary a nesolidní autobazary (ty obvykle na internetu vůbec prodávané vozy nezveřejňují). Příkladem může být například pražský autobazar Auto Výhybka, který zveřejňuje u každého vozu sadu fotografií ze všech stran, detailní technické informace a cenu.

Prověření a garance

Tím to nekončí. Každý slušný autobazar vozy také prověřuje. A není divu. Velká část také poskytuje doživotní záruku na původ vozu, a proto by je nedostatečné prověření jeho původu přišlo skutečně draho. Prověřené autobazary jsou také často členy Asociace prodejců použitých automobilů-autobazarů České republiky.

Chování na místě

To, jak se zaměstnanci autobazaru chovají na místě, prozradí nejvíce. Autobazar, kterému nevadí, pokud si přivedete vlastního experta, a který vás nechá vůz důkladně ozkoušet, je tou správnou volbou.

Koupě ojetých vozů bez rizika
Nyní nabízí pražský autobazar Auto Výhybka například toto nádherné Volvo.

O admin