Domů / Novinky / Nejočekávanější novinky tohoto roku
Nejočekávanější novinky tohoto roku

Nejočekávanější novinky tohoto roku

Rok 2018 bude velká jízda plná novinek. Pojďme se podívat kterých.

Tento rok se nesl ve znamení skutečně velkého množství novinek. Ovšem Následující rok nebude jiný. Hned 100 skutečně významných modelů se buď představí, nebo se rovnou dostane do prodeje. Které z nich to budou?

Německá Automobilka Audi se chystá na mezigenerační obměnu svých model A1, Q3 a Q6. Dále mají v plánu rozšířit svou nabídku automobilů o nové SUV a další dva vozy s čistě elektrickým pohonem. Můžeme se také těšit na novou R5 Sportback a SQ2. A chybět nebude také modernizované TT, které později doplní i nová A7 Sportback.

Ovšem německá konkurence taktéž nebude spát. BMW letos vsadí především na segment SUV. V plánu má obměnu X4 a X5 a začne nabízet také kompaktní crossover X2. Před koncem roku bychom se mohli dočkat také velice očekávané novinky, kterou je luxusní SUV X7. Krom SUV nás však čekají také sportovní modely Z4 a modernizace řady 8 v podobě nové i8 a Roadsteru.

Své slovo bude mít i Mercedes. Ten si pro nás chystá novou generaci legendárního offroadu G, který by se nám měl ukázat již v lednu. Dočkáme se taktéř hatchbacku A a MPV B ve zcela nových generacích. Dorazit by měl i čtyřdveřový model na bázi AMG GT a pro milovníky skutečně ostré jízdy je připraven Project One, který bude obsahovat techniku monopostu F1.

Nejluxusnější bude opět Rolls-Royce, který představí zcela nový Phantom a také velice očekávané SUV, které je nám prozatím známo pouze pod jménem Cullinan. Bentley se pochlubí novou generací Continentalu GT a také novou Bentaygou. U té bychom se měli dočkat dokonce verze s hybridním plug-in pohonem.

Rok 2018 bude zkrátka jízda!

O Makawiel