Domů / Novinky / Nejlevnější pneu koupíte přes internet. Víme kde

Nejlevnější pneu koupíte přes internet. Víme kde

Chcete letos sebe i auto ušetřit od stresů? Hledejte pneumatiky na internetu. Proč je výhodnější nakupovat pneumatiky přes internet a kde je seženete nejlevněji? My to víme, tak čtěte dál.

Pokud ještě nemáte nové pneumatiky, které potřebujete pro přezutí vašeho auta, zkuste internet. Otázky, jako kde koupit levné pneu a jak to zařídit, aby vám to nezabralo tolik času, se rázem změní na celkem rychlou a příjemnou záležitost. Podívejte se s námi na 5 důvodů, proč je výhodné nakupovat pneumatiky přes internet.

 4 důvody, proč nakoupit pneumatiky raději přes internet

  1. Velký výběr

Kde jinde najdete větší výběr než na internetu? Nejen, že tam koupíte nejlevnější pneu, ale vaše auto ocení jistě různé doplňky a auto příslušenství, které na benzínce, nebo v autoservisu neseženete. Vybírat si můžete od různých eshopů a najít pro vás tu nejvýhodnější cenu.

  1. Možnost srovnání

Nejste jediný, kdo bude shánět, nebo sháněl na internetu pneumatiky, takže stojí za to se poohlédnout po srovnávacích portálech, recenzích a zkušenostech. Víc lidí, víc ví, tak prozkoumejte zkušenosti ostatních a nechte se inspirovat, kde je nejvhodnější e-shop pro koupi.

  1. Doprava až domů

Starat se o odvoz nových pneumatik a příslušenství je další nepříjemnost při nakupování. Nákupy přes internet jsou i v tomto ohledu pohodlnější. Často je doprava až domů i zdarma. Věděli jste třeba, že na TorriaCars při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu zdarma?

  1. Možnost získat slevy/výhodnou cenu

Tu nejlepší cenu získáte hlavně hledáním po internetu viz bod číslo 2. Na pneumatiky, i na všechno ostatní můžete také získat slevu. Jak? Na portálu Tipli.cz najdete seznam všech slev a slevových kupónů v obchodech po celé České republice. A pokud chcete ještě víc ušetřit, máme pro vás další tip!

Chcete lepší cenu? Nakupte pneumatiky s cashbackem

Chcete si pořídit kvalitní, ale co nejlevnější pneu? Vsaďte na cashbackový portál Tipli, který vás odmění za každý nákup v jenom ze 450 partnerských e-shopech.

Jak portál Tipli funguje?

Nejprve se zdarma zaregistrujete na Tipli, následně přejdete do partnerského obchodu, kde nakoupíte a po nákupu vám Tipli vrátí část peněz z nákupu.

Jaký je princip cashbacku?

Tipli dostane za převedení zákazníka provizi z vámi nakoupeného zboží. Většinu této provizi dostanete vy.

Pojďme si to ukázat na příkladu. Koupíte si letní pneumatiky pro vaše auto za 8 599 Kč na Pneumatiky.cz, kde má Tipli cashback 3 %. Zpět na vám přistane částka 257, 97 Kč. Pokud si nakoupíte na tomto webu další zboží, které prodává, jako alu kola, plechové desky a příslušenství.

Chcete i vy začít šetřit s každým nákupem? Blesková registrace v nákupním klubu Tipli vás zavede do světa slev a slevových kupónů.

O Angelo