Domů / Novinky / Nejlevnější pneu koupíte přes internet. Víme kde
Nejlevnější pneu koupíte přes internet. Víme kde

Nejlevnější pneu koupíte přes internet. Víme kde

Chcete letos sebe i auto ušetřit od stresů? Hledejte pneumatiky na internetu. Proč je výhodnější nakupovat pneumatiky přes internet a kde je seženete nejlevněji? My to víme, tak čtěte dál.

Nejlevnější pneu koupíte přes internet. Víme kde

Pokud ještě nemáte nové pneumatiky, které potřebujete pro přezutí vašeho auta, zkuste internet. Otázky, jako kde koupit levné pneu a jak to zařídit, aby vám to nezabralo tolik času, se rázem změní na celkem rychlou a příjemnou záležitost. Podívejte se s námi na 5 důvodů, proč je výhodné nakupovat pneumatiky přes internet.

 4 důvody, proč nakoupit pneumatiky raději přes internet

  1. Velký výběr

Kde jinde najdete větší výběr než na internetu? Nejen, že tam koupíte nejlevnější pneu, ale vaše auto ocení jistě různé doplňky a auto příslušenství, které na benzínce, nebo v autoservisu neseženete. Vybírat si můžete od různých eshopů a najít pro vás tu nejvýhodnější cenu.

  1. Možnost srovnání

Nejste jediný, kdo bude shánět, nebo sháněl na internetu pneumatiky, takže stojí za to se poohlédnout po srovnávacích portálech, recenzích a zkušenostech. Víc lidí, víc ví, tak prozkoumejte zkušenosti ostatních a nechte se inspirovat, kde je nejvhodnější e-shop pro koupi.

  1. Doprava až domů

Starat se o odvoz nových pneumatik a příslušenství je další nepříjemnost při nakupování. Nákupy přes internet jsou i v tomto ohledu pohodlnější. Často je doprava až domů i zdarma. Věděli jste třeba, že na TorriaCars při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu zdarma?

  1. Možnost získat slevy/výhodnou cenu

Tu nejlepší cenu získáte hlavně hledáním po internetu viz bod číslo 2. Na pneumatiky, i na všechno ostatní můžete také získat slevu. Jak? Na portálu Tipli.cz najdete seznam všech slev a slevových kupónů v obchodech po celé České republice. A pokud chcete ještě víc ušetřit, máme pro vás další tip!

Chcete lepší cenu? Nakupte pneumatiky s cashbackem

Chcete si pořídit kvalitní, ale co nejlevnější pneu? Vsaďte na cashbackový portál Tipli, který vás odmění za každý nákup v jenom ze 450 partnerských e-shopech.

Jak portál Tipli funguje?

Nejprve se zdarma zaregistrujete na Tipli, následně přejdete do partnerského obchodu, kde nakoupíte a po nákupu vám Tipli vrátí část peněz z nákupu.

Nejlevnější pneu koupíte přes internet. Víme kde

Jaký je princip cashbacku?

Tipli dostane za převedení zákazníka provizi z vámi nakoupeného zboží. Většinu této provizi dostanete vy.

Pojďme si to ukázat na příkladu. Koupíte si letní pneumatiky pro vaše auto za 8 599 Kč na Pneumatiky.cz, kde má Tipli cashback 3 %. Zpět na vám přistane částka 257, 97 Kč. Pokud si nakoupíte na tomto webu další zboží, které prodává, jako alu kola, plechové desky a příslušenství.

Chcete i vy začít šetřit s každým nákupem? Blesková registrace v nákupním klubu Tipli vás zavede do světa slev a slevových kupónů.

O admin