Domů / Inzerce / Nevyplatí se vám půjčovat dodávku? Pořiďte si vlastní!
Nevyplatí se vám půjčovat dodávku? Pořiďte si vlastní!

Nevyplatí se vám půjčovat dodávku? Pořiďte si vlastní!

Půjčování dodávek je v současné době stále rozšířenější službou pro firmy i pro soukromé účely. Pokud si ale dodávku půjčujete pravidelně, rozhodně byste měli začít přemýšlet nad tím, zda se vám nevyplatí spíše její nákup. Častý pronájem totiž bývá finančně nevýhodný. Vlastní dodávku budete mít kdykoliv k dispozici a nemusíte se ohlížet, zda si váš druh již někdo nepůjčil. Dokonce za její pořízení nemusíte utrácet miliony korun.

I ojeté dodávky mohou být ve stoprocentní kondici

Pokud začnete přemýšlet o nákupu dodávky, nemusíte vždy vybrat jen zbrusu nové druhy přímo z automobilových závodů. Ve skvělé kondici mohou být také ojeté dodávky z bazaru. I ty vám mohou ještě sloužit dlouhá léta. Ze všeho nejdříve je ale zapotřebí najít správný autobazar. Na našem trhu je nabídka autobazarů velmi pestrá, ale většina z nich je zaměřena zejména na osobní automobily. Dodávky jsou v nabídce zastoupeny jen okrajově nebo vůbec. To ale ještě nemusí znamenat, že se na našem trhu nedají najít specializovaní prodejci ojetých dodávek.

Nevyplatí se vám půjčovat dodávku? Pořiďte si vlastní!

Jedním ze specialistů na dodávky je Auto Gruber

Jedním ze specializovaných autobazarů na užitkové vozy na našem trhu je společnost Auto Gruber. Automobily v nabídce jsou dováženy ze zemí v rámci EU – nejčastěji z Německa, Belgie, Holandska, Francie a Rakouska. Vybírány jsou výhradně druhy automobilů v dobrém technickém stavu, aby svému budoucímu majiteli mohly ještě dlouhá léta sloužit. Užitkové vozy a dodávky takzvaně „na dojetí“ v nabídce rozhodně nečekejte.

Nevyplatí se vám půjčovat dodávku? Pořiďte si vlastní!

Široká nabídka druhů a variant

Nabídka společnosti Auto Gruber je velmi pestrá, ať už máte zájem jen o menší užitkové vozy nebo o dodávky ve skříňovém provedení. Každá kategorie je zastoupena velkým množstvím konkrétních druhů automobilů. Nechybí ani kategorie osobních automobilů. Tento bazar užitkových vozů také nabízí svým zákazníkům doživotní záruku na původ vozu, všechny vozy podléhají důkladnému prozkoumání po technické i právní stránce a Auto Gruber vám také nabízí individuální možnosti financování vašeho vozu. Velká část nabídky je tvořena nejoblíbenější dodávkou na evropském trhu – Fordem Transit. Vloni spatřil světlo světa zcela nový model tohoto automobilu. Jeho detailní popis najdete ZDE.

 

O Angelo