Domů / Zajímavosti / Stavební technika za pakatel. Takové možnosti nabízí bazar nákladních automobilů a stavební techniky
Stavební technika za pakatel. Takové možnosti nabízí bazar nákladních automobilů a stavební techniky

Stavební technika za pakatel. Takové možnosti nabízí bazar nákladních automobilů a stavební techniky

Pořízení nebo revitalizace vozového parku či stavební techniky může vyjít pěkně draho. Obzvláště, když se rozhodnete připlatit za novou techniky. Ne vždy se tento úkon vyplatí. V některých případech je lepší sáhnout po dobře ojetém stroji.

Nový nebo ojetý?

Kompletně nový nákladních vůz, stavební nebo zemědělská technika vyjde na slušnou porci peněz. Za zeštíhlení vašeho konta získáte ale vůz, který je v prvotřídním technickém stavu a má několika letou zárukou. V podnikání však hrají roli peníze. Ušetřit při nákupu nové techniky chce každý podnikatel. Existují služby, jako Truck1, které nabízí prodej nákladní techniky, zemědělských a stavebních strojů za rozumné ceny.Stavební technika za pakatel. Takové možnosti nabízí bazar nákladních automobilů a stavební techniky

 

Rozumnou cestou je pořízení ojetého vozu

Při nákupu ojeté techniky, nákladních vozů a zemědělské techniky je však potřeba být trpělivý. Při výběru je zapotřebí být obzvláště pečlivý, jelikož mezi ojetými vozy a technikou jsou značné rozdíly a není dobré se spokojit hned s první nabídkou. Pro vaše podnikání chcete jen esa této kategorie.

Bazar nákladních aut Truck1 profiltruje všechny nabídky a naservíruje vám jen ty špičkové vozy. Dostanete se tak k nabídkám z celého světa a nejrůznější techniky, kterou nenajdete ani na tuzemském trhu. Kromě klasických nákladních vozů, zde naleznete autobusy, přívěsy, speciální techniku nebo náhradní díly.

V případě nedostatku financí jistě oceníte možnost leasingu, který nabízí pořízení potřebné techniky za minimální finanční zátěž.

Ideální cesta, jak prodat nepotřebnou techniku

Truck1 nefunguje pouze pro nákup techniky, ale i pro její prodej. V případě, že vlastníte techniku a vozy, které nevyužijete, můžete zde vystavit inzerát a v rekordním čase prodat vše, co potřebujete. Je to velmi jednoduché a účinné.

O Makawiel