Domů / Nezařazené / Video: Když se hlupák rozhodně zablokovat silnici
Video: Když se hlupák rozhodně zablokovat silnici

Video: Když se hlupák rozhodně zablokovat silnici

Dnes bychom vám rádi ukázali video, které ukazuje, jak lidská hloupost může znepříjemnit života mnoha dalším lidem. Jedná se o záběry z Anglie, kde se jeden řidič rozhodl zablokovat dálniční pruh, protože se cítil dotčen. Problém je, že na to neměl vůbec právo.

Celý incident se stal na dálnici M62, která byla z bůh ví jakého důvodu omezená. Jeden volný pruh se však po levé straně přeci jen otevřel, čehož si však všimlo jen několik řidičů, kteří jej samozřejmě hned začali využívat. V tom se jim však snažili zabránit dva samozvaní ochránci dálničního pořádku.

<iframe allowfullscreen frameborder=“0″ width=“698″ height=“573″ scrolling=“no“ id=“molvideoplayer“ title=“MailOnline Embed Player“ src=“http://www.dailymail.co.uk/embed/video/1607810.html“></iframe>

Řidič vozu Kia nejspíše cítil jakousi potřebu nastolit pořádek v místech, kde tak činit vůbec nemusel. Rozhodl se proto kolonu udělat z kompletně celé dálnice a obsadit i zcela volný pruh, který mohl být volně používán.

Řidič Kii to však nejspíše vůbec nevěděl a hrozně jej štvalo, že by mohl být někdo doma rychleji než on sám. Autor videa uvádí, že jej musel nechat bez zvuku, protože to co se dělo v kokpitu nešlo zveřejnit. A není se vůbec čemu divit, protože samozvaný ochránce práva se choval velmi hloupě. A to dokonce i poté, co mu několik řidičů přišlo osobně říci, že se chová s prominutím jako vůl. Ani to mu nestačilo a blokoval cestu několik dlouhých minut, dokud sám neuviděl značení, které umožňovalo jet po silnici.

Navíc našel svého spojence ve stříbrném Fordu, který začal blokovat druhý pruh. Pánové by si tak mohli ve své hlouposti potřást rukou.

O Makawiel