Domů / Inzerce / Letecká přeprava zásilek po celém světě

Letecká přeprava zásilek po celém světě

Hledáte co nejrychlejší způsob, jak dopravit Váš balík do zahraničí? Nejlepší volbou bude letecká přeprava, protože je velmi rychlá, spolehlivá a nezná prakticky žádné omezení, co se týče vzdáleností. Pomocí silniční a lodní dopravy by bylo také možné dopravit Váš balík na dané místo, avšak trvalo by to o poznání déle. Pokud Vás tedy tlačí čas, anebo hledáte zkrátka tu nejpohodlnější možnost, tak je letecká přeprava zboží dokonalým řešením.

Výběr správného přepravce

Jakého přepravce či zprostředkovatele ale zvolit, aby nenastaly během cesty žádné potíže? Vsaďte na dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti společnosti Emons, která se dá považovat za jednoho z nejspolehlivějších poskytovatelů přepravních služeb vůbec. Letecká přeprava s Emons Air & Sea je opravdu rychlá a bezpečná, nezávisle na tom, jestli Váš balík putuje pouze do sousední země nebo třeba do daleké Ameriky. Vždy je zaručeno spolehlivé dodání.

Jak to funguje?

Emons spolupracuje se spoustou přepravních společností. I právě díky tomu je možné zprostředkovávat přepravní služby v rámci celého světa, nikoliv pouze v určitých částech. Jak tedy letecká přeprava zboží probíhá krok po kroku?

 

  • Emons spedice se postará o dodání balíku pomocí vlastní přepravní sítě na letiště
  • Z letiště bude Váš balíček putovat s partnerskou přepravní společností, která zaručí jeho bezpečnou a spolehlivou přepravu až na cílové letiště
  • Na cílovém letišti bude opět zajištěn navazující transport

 

Možná se Vám zdá cesta Vaší zásilky opravdu dobrodružná. Ano, je to tak, někdy je potřeba zajistit, aby byla zásilka doručena pomocí více společností až na místo, které jste sami uvedli. Díky spolehlivé mezinárodní přepravní síti se ale nemusíte bát o to, že by došlo ke ztrátě Vašeho balíku. Emons má vše dokonale pod kontrolou.

 

O admin