Domů / Inzerce / Vyjeďte do jarní sezóny s novými autopotahy na míru

Vyjeďte do jarní sezóny s novými autopotahy na míru

Pošilháváte po inovaci interiéru Vašeho automobilového vozidla a rádi byste při výměně zimních pneumatik za jarní obnovili také autopotahy? Bohatou škálu tohoto sortimentu zboží nabízí internetová prodejna společnosti Vopi. Sami se o tom můžete přesvědčit zde www.vopi.cz. Nezaujme-li Vás nabídka autopotahů na míru, pak pevně věříme, že si vyberete z univerzálních autopotahů.

Najděte si své nové autopotahy, které umožní pohodlné řízení

Pořízení nových autopotahů můžete zvážit také nejen v případě, kdy jsou stávající již opotřebované, ale také ve chvíli, kdy se rozhodnete pro koupi nového auta a rádi byste ochránili sedačky před ušpiněním. V nabídkovém katalogu společnosti Vopi najdete univerzální autopotahy i autopotahy šité na míru. Zejména autopotahy šité na míru splňují vysoké nároky na kvalitu materiálů i na jejich provedení. Jak již bylo zmíněno, za základní výhodu při použití potahů na sedačky lze považovat ochranu původního čalounění sedaček. Neméně významnou výhodou je možnost přizpůsobit design interiéru vozidla Vaším představám a nárokům. Přesné autopotahy na míru je možné objednat prostřednictvím konfigurátoru, který najdete na webových stránkách prodejny Vopi.

Proč právě autopotahy šité na míru?

Společnost Vopi umožňuje vybírat autopotahy na míru z pestré škály motivů, materiálů i barev. Každý z autopotahů je pečlivě vyroben v České republice a splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria. Autopotahy jsou většinou vyráběny celolátkové a jsou podvrstveny molitanem nebo vatelínem. Důležitou součástí je také mřížka, která zaručuje absolutní pohodlí při sezení. Údržba autopotahů je naprosto snadná.

O Angelo