Domů / Inzerce / Jak ušetřit při půjčování auta až 70 %?

Jak ušetřit při půjčování auta až 70 %?

V životě každého člověka se občas najde chvíle, kdy by se mu hodilo auto z půjčovny. Budete ale vědět, jakou autopůjčovnu navštívit a podle čeho si vůz vybrat? Ceny se hodně liší a poskytované služby taktéž. Nejlepší je porovnat si nabídky všech dostupných půjčoven.

Možná ani nevíte, kolik půjčoven se nachází ve vašem okolí. Mnohé navíc fungují celorepublikově, levnější nabídku tedy můžete dostat od půjčovny z druhého konce republiky. Je to pro vás trochu z ruky? Jestliže s půjčeným autem plánujete jet do zahraničí, už by se mohlo vyplatit zajet si pro něj někam dál.

Půjčit auto si lze i v zahraničí

Některé půjčovny působící v ČR mají pobočky i v jiných zemích, což se hodí, pokud si chcete domluvit zapůjčení přímo v místě vašeho pobytu. Mnohdy se autopůjčovna nachází přímo na letišti, nicméně takovým je lepší se vyhýbat, chcete-li ušetřit. Ceny bývají přemrštěné.

Částku, kterou zaplatíte půjčovně, si lze zjistit už z pohodlí domova. Na portálu https://www.levnaautopujcovna.cz/ můžete porovnávat půjčovny z Česka i zahraničí, stačí si zadat destinaci a požadavky (značku, klimatizaci, GPS apod.). Umožňuje zapůjčení vozu ve 170 zemích na více než 36 000 místech. Pokud si odsud vyberete nejlevnější nabídku, máte šanci ušetřit až 70 %.

Pozor na skryté poplatky

Na webu se dozvíte veškeré potřebné informace, takže jakmile dorazíte do autopůjčovny, nebudete nepříjemně překvapení. Mnohdy se totiž může stát, že půjčovny chtějí po zahraničních klientech příplatky za naježděné kilometry, GPS, zapůjčení sedačky atd. Zbytečnou útratou je také tankování na pobočce půjčovny, většinou mají pohonné hmoty dražší. Mladí řidiči (mladší 25 let) mají bohužel v některých půjčovnách povinnost platit speciální poplatek za svůj věk – mladí lidé jsou totiž náchylnější k autonehodám.

Využijete-li porovnávač autopůjčoven, určitě naleznete vyhovující vůz za přijatelnou cenu. A hlavně se nemusíte obávat skrytých poplatků a komplikací s vyřizováním.

O admin