Domů / Nezařazené / Katalog vozů Citroen
Katalog vozů Citroen

Katalog vozů Citroen

Značka Citroën za několik let oslaví sto roků své existence. Jistě to bude velká oslava plná vzpomínek na vozy, které této značce budovaly slávu. Ovšem hlavní bude současnost, protože dnes Citroen představuje celou řadu vozidel, na které se bude jistě dlouho vzpomínat, například C4 Picasso.

Citroen C4 Picasso (https://www.bezvarady.eu/) je pětimístný vůz, který brázdí naše silnice již od roku 2007. Ovšem za tu dobu prodělal některé změny a v roce 2013 byla na svět vpuštěna dokonce druhá generace. Proti první má větší zavazadlový prostor a to 5837 litrů, když se složí i přední sedačka spolujezdce, lze ve voze přepravovat předměty do délky 2,5 metru.

Automobil je vybaven mnoha funkcemi, například protiblokovacím brzdovým systémem (ABS), elektronickým rozdělováním brzdné síly (EBD), asistentem nouzového brzdění (EBA) a můžeme pokračovat.

Katalog vozů CitroenAle bez ohledu na mnohé vnitřní vymoženosti je Citroën C4 pohledově velmi stabilní vozidlo, patrné jsou velmi propracované linie s chromovanými lištami. Když se však do vozu posadíte, provní, co vás napadne, je pocit pohody. A pohoda je i tento automobil řídit v kombinaci s moderními technologiemi. Například oceníte manuální 6-stupňovou pilotovanou převodovku s volící pákou.

K doplňkům, které zpříjemňují jízdu, lze uvést zejména masážní funkce na předních sedadlech a elektronicky nastavitelná bederní opěrka. Citroen C4 je také vybaven automatickou klimatizací s třemi stupni úrovní intenzity proudění. Funkce REST umožní funkci klimatizace ještě několik minut po vypnutí motoru.

Citroen C4 je možno vybavit několika motory, například dieselovým motorem 1.6 e-HDi 90 ETG6 AIDI, který umožní rychlost vozu až 175 km/h a zrychlení na 100 km po 13,7 sekundách. Benzinový motor 1,6 THP 155 umožňuje rychlost až 209 km/h a zrychlení na 100 km za 9 sekund. Všechny motory Citroenů splňují nejpřísnější emisní normy. Na stránkách https://www.porad.cz/ naleznete všechny potřebné údaje k tomuto i dalším vozidlům, ale také ceníky, katalogy a můžete si zde i objednat zkušební jízdu.

Citroen C4 nabízí nejen pohodlí, ale i bezpečnost, spolehlivost, zkrátka vše, co od moderních vozidel dnes vyžadujeme.

O Makawiel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *