Domů / Novinky / Sháníte auto? Nechte si ho dovézt z Německa

Sháníte auto? Nechte si ho dovézt z Německa

Způsobů, jak si pořídit nové auto, máte dnes několik. Zajdete si do bazaru, mrknete se po zcela novém, nebo se nebudete omezovat jen na Česko, ale sáhnete po nějaké ze zahraničních nabídek. Například dovoz aut z Německa se vám může velmi vyplatit.

Pokud si říkáte, že o dovozu aut ze zahraničí nic nevíte, netušíte, jak se orientovat na zahraničních trzích, můžete se spolehnout na zkušeného dovozce, který vám bude při výběru auta partnerem, a provede vás všemi nástrahami dovozu.

Proč zrovna z Německa?

Bavíme-li se o dovozu aut ze zahraničí, je Německo první volbou. Jednak samozřejmě kvůli vzdálenosti, a také pro kvalitu tamních služeb. Obchodování s auty je v Německu velmi spolehlivé a férové, co se řekne, to platí. Spolehnout se můžete i na technický stav vozidel, na stočený tachometr nebo zatajenou autonehodu tam prakticky nenarazíte. Výhodná je i výbava vozidel, která za stejné peníze často dosahuje vyšší úrovně než u tuzemských prodejců.

Když už jsme u ceny, dovoz aut z Německa se příliš nevyplácí u extrémně levných a starších ojetin. Pokud ale uvažujete o koupi novějšího modelu, vzhůru do toho.

Jak dovoz probíhá?

Jediné, co vám stačí udělat, je ujasnit si, jaké auto vlastně chcete. Na základě vašich kritérií a požadavků dostanete nabídku několika vozů, ukážete na jeden vyvolený, složíte zálohu a za další dva dny už máte automobil doma na dvorku. Kdykoliv se v průběhu dovozu aut vyskytne nějaký problém, například se na místě přijde na nějakou závadu, budete mít možnost zvolit si jiné auto, odpovídající vašim představám. V žádném případě se nestane, aby vám domů přijelo neprověřené auto s jakoukoliv závadou.

Komplexní pomoc

Na holičkách nezůstanete ani po převzetí auta. Váš partner pro dovoz aut z Německa vám pomůže s mnohdy nepříjemným papírováním včetně přihlášení vozidla na příslušných úřadech nebo první technické kontroly.

O admin