Domů / Inzerce / Prožijte stylové léto na motorce a buďte IN!
Prožijte stylové léto na motorce a buďte IN!

Prožijte stylové léto na motorce a buďte IN!

Prožijte stylové léto na motorce a buďte IN!Když už máte vlastní motorku, chcete vypadat skvěle a zároveň si užívat svou jízdu naplno. A k tomu budete potřebovat i kvalitní, stylové a dobře vypadající oblečení. Protože motorkáři zkrátka mají svůj jedinečný styl.  

Milovníci motorek mají nezaměnitelný styl. Vždy vypadají skvěle a tak trochu drsně. Ať už mají cestovní motocykl, silniční motocykl, chopper nebo cruiser. Jaké kousky si pořídit na léto, abyste na motorce byli maximálně IN?

Nezapomeňte na rukavice

I v létě jsou na motorce důležité rukavice. Rukavice zkrátka k motorkářům patří. Prsty i dlaně totiž dostávají při jízdě pořádně zabrat a jejich ochrana je důležitá. Když se stane, že z motorky spadnete, je ochrana pomocí rukavic důležitá dvojnásob. Motorkářské rukavice z kůže jsou šity tak, aby v nich ruka nebyla volná, ale naopak mírně sevřená. Každá rukavice po čase trochu povolí, a s tím je třeba počítat.

Ochranné oblečení

Při výběru oblečení na motorku budete pravděpodobně řešit, zda zvolit textil nebo kůži. Pokud jste pouze příležitostný řidič a na motorce vyrazíte na několik krátkých výletů v roce, postačí již léta oblíbená kůže. Pokud ale jezdíte na motorce denně, ať už prší, sněží nebo svítí slunce, bude lepší zvolit oblečení z textilu. Ten totiž lépe snáší deštivé počasí i teplo. Kožené oblečení na motorku bývá těsnější a povolí jen na více namáhaných místech.

Nákrčníky a šátky

Na motorce je nutné se chránit před větrem, i když je léto. K tomuto účelu skvěle poslouží funkční nákrčníky a šátky.

Oblečení Chopper

Chcete být v létě na motorku oblečení funkčně a stylově? Vyberte si z široké nabídky oblečení chopper přímo na webu www.choppers-shop.cz.

O admin