Domů / Značky / NIssan / Nissan 370Z Nismo
Nissan 370Z Nismo

Nissan 370Z Nismo

Nissan 370Z Nismo je chladné, sportovní auto s 350 koňmi a 276 liber-stopo točivého momentu. Tohle to mrštné kladivo vás dostane rychlou akcelerací a přesným ovládáním. Díky těmto skvělým vlastnostem zanecháte za sebou spoustu známějších a dražších vozů.

Nissan 370Z Nismo má konečně ten dravý pohled, který u sportovních aut vyžadujeme. Nikdo totiž nestojí o zaoblené káry, které vypadají, že jsou v posledním tažení. Nicméně není to jediná věc, která se zlepšila. Upgrade podvozku a systém zavěšení kol, společně s novými sportovními sedadly Recaro jsou hlavním zdrojem úžasu, který vás při projížďce v Nissanu 370Z Nismo uchvátí.Nissan 370Z Nismo

Exteriér by se dal popsat jedním slovem. Je jednoduše sexy. Nová tvář Nissanu 370Z Nismo by obstála ve všech soutěžích krásy a možná i v talentovém klání. Největší změnu lze postřehnou v body kitu, kde přináší solidní dávku agresivity.

Přední mřížka společně s nárazníkem se proměnili v další sexy prvek, který se promítá do celé krásy vozu. Při pohledu z boku pak 370Z moc změn nechytla, ale červené akcenty a 19-palcová kola jsou dost osvěžující.

Nissan 370Z NismoVnitřek vozu je zabalený v kombinaci červené a černé kůže Alcantra s jemnými akcenty prošívání a dalšího zdobení. Nová sedadla poskytují dostatečný komfort při zatáčení a díky této vlastnosti si pak více vychutnáte jízdní vlastnosti vozu a doslova splynete v jedno tělo. Přístrojová deska nabízí dostatečný komfort. V čele je přehledný displej s navigací a manuálním ovládáním. Tomu všemu pak dominují čitelné budíky a nádherný volant zabalený v černé kůži.

Jak již bylo řečeno Nissan 370Z Nismo zvládne udržet pod kapotou 350 koní a 276 liber-stop točivého momentu. K volbě kromě manuální převodovky, můžete využít i automatickou převodovku.

Cena za celý vůz, zůstane zatím skryta, ale je více méně jasné, že by  se měla pohybovat kolem 43 810 dolarů (830 000 korun), jako tomu bylo u loňského modelu.

 

O Makawiel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *